امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیدی برای تجارت فارکس باید فرآیندهای در حال اجرا باشد
کلیدی برای تجارت فارکس باید فرآیندهای در حال اجرا باشد

فرایند ... یکی دیگر از بخش مهمی است که نمیتوان آن را نادیده گرفت. من خودم یک معامله گر است که معتقد به قدرت یک فرایند است که به اندازه کافی مورد آزمایش قرار گرفته است. اما من نیز درک می کنم که نه همه معامله گران بلافاصله این را در یک دوره زمانی خاص درک می کنند، با توجه به اینکه من یک بار در چنین شرایطی بودم.

کسانی هستند که نیاز به زمان کوتاهی دارند، اما تعداد کمی از آنها نیاز به زمان قابل توجهی دارند، تا متوجه شوند که اشتباهاتی که انجام شده اند بخش مهمی از ادامه روند است تا آن را حتی بهتر کند.
توصيات العملات اليومية مجانا
این فرایند برای اکثر معامله گران ممکن است در حقیقت یک چالش جدی باشد. به خصوص اگر هنوز پیاده سازی سیستم های مدیریت و بازرگانی پول را که در نظر گرفته شده ایده آل یا راحت تر است پیدا نکنید. این فرایند همچنین نیاز به پشتکار، قدرت ذهنی و تمرکز مستمر دارد.

به عنوان یک نتیجه، شاید همه معامله گران نمی توانند این روند را ادامه دهند. اگر می گویند 100 نفر هستند که در دوره معینی از تجارت فارکس وارد می شوند و از تجربه صفر شروع می کنند و سپس در پنج سال آینده ممکن است تنها یک دهم از آنها باقی بماند. این انتخاب طبیعی است که ممکن است طبیعی باشد.
تداول العملات للمبتدئين
    یک مثال ساده: بسیاری از مردم استعداد آواز خواندن دارند، اما تنها درصد کمی از آنها به عنوان خوانندگان حرفه ای وجود دارد و به طور گسترده ای شناخته شده و طرفداران زیادی دارند. یا، بسیاری از رستوران های جدید ایستاده، اما تنها یک بخش کوچک از رستوران زنده خواهد ماند زیرا می تواند کیفیت آشپزخانه خود را حفظ کند. به طور مشابه، دیگر حرفه ها یا کسب و کارها، کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده باید همیشه حفظ شود، به طوری که آنها حداقل قادر به زنده ماندن هستند تا از مصرف کنندگان باقی نمانند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان